top of page

Hakkında

Tırpan Mali Müşavirlik, dürüstlük, güven, insana ve doğaya saygı ve sevgi, girişimcilik ve özveri değerlerine odaklanarak kurulmuştur.  

Tahir Tuğser Tırpan

 

2001 yılında vergi denetim asistanı olarak çalışma hayatına başlamış ve 2012 yılına kadar uluslararası denetim şirketlerinin vergi bölümlerinde görev almış, 2012 yılında yine uluslararası bir denetim şirketinde Bağımsız Denetim Müdürü olarak çalışmaya devam etmiştir.

2001 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü - Muhasebe Finans Kısmından mezun olmuş, 17.07.2006 tarihinde SMMM Ruhsatı almaya hak kazanmıştır. İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nın 24515 sicil numaralı üyesidir. 

Denetim ve muhasebe alanlarında edinmiş olduğu tecrübeler ile 2014 yılında kurmuş olduğu Tırpan Mali Müşavirlik'te çalışmalarını sürdürmektedir. 

Tırpan Mali Müşavirlik 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu'na uygun olarak 10.10.2014 tarihinde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir 

T. Tuğser Tırpan tarafından kurulmuştur.

 

Tırpan Mali Müşavirlik, vergi uygulamaları, muhasebe ve denetim alanlarında sürekli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

Bu bağlamda Türk Vergi Mevzuatı ve mali yapıya ilişkin diğer değişikliklerden müşterilerin en kısa zamanda haberdar edilmesi, şirketlerin iyileştirilmesine yönelik değişikliklerin uyarlanması, mevcut hataların tespiti ve düzeltilmesinin sağlanması, çözümlemeli incelemeler ile yöneticilerin özet ve sağlıklı bilgilere ulaşması, müşteri ile sürekli iletişim halinde olarak oluşabilecek sorunların yerinde ve anında çözüme ulaştırılması hedeflenmektedir.

 

Tırpan Mali Müşavirlik, dürüstlük, güven, insana ve doğaya saygı ve sevgi, girişimcilik ve özveri değerlerine odaklanmıştır.

 

Tahir Tuğser Tırpan Mali Müşavir
  • LinkedIn App Icon
bottom of page